Vybíravost je schopnost odolat pokušení v nadějí, že později přijde něco lepšího.

10 likes & 10 dislikes

22. srpna 2013 v 2:26 | beautiful sick mind |  30 day challenge
Jenom deset? To bude boj! Ale jsem odhodlaná se s tím poprat ;) Takže jdeme na to =)))

♥ LIKES

1. seriály
A věřte mi, že like je hodně slabé slovo. Jsem schopná nad nima sedět klidně celej den a jedna serie za týden je úplně běžná záležitost. Nemám nijak vyhraněný vkus na žánr, když se seriál podařenej, je mi jedno, jestli je komediální, dramatický. Každopádně miluju fantasy a tajemno, takže od toho se logicky odvíjejí moji favorité.

2. Jídlo
Miluju jídlo a jídlo miluje mě. Hlavně moje určité části, dke se rádo usazuje, ale s tím se asi budu muset naučit žít, nebo ze sebe vysportovat duši. Věřte mi, že jsem zkoušela spousty diet, ani ne moc drastických, spíše racionálních, které by mi pochváli kdejaký dietolog či poradce ve zdravé výživě. Jídlo několikrát denně, málo sacharidů, hodně bílkovin, ale bohužel. Bez pečiva a čokolády by můj život nestál za nic.
Krom toho poslední dobou zjišťuju, že hrozně ráda vařím, nebo peču. A nejradši vařím pro někoho. Není nad to vidět, že někdo vaše úsilí náležitě ocení a jak se říká, láska prochází žalud(k)em =P A něco na tom opravdu bude ;). Kdo by odolal snídani do postele, že? =)
3. Sport
I když první dvě položky ukazují spíš na povaleče, ráda bych obhájila svojí reputaci. Miluju sport, ale bohužel u ničeho dlouho nevydržím. Jsem přelétavec ve všem a potřebuju neustálou změnu, jinak se začnu nudit a to není dobře. Nejvíc mě baví cyklistika, inliny, plavání, squash, sportovní lezectví, badminton, rekrečně volejbal, v zimě lyže a lední brusle. Snažím se pravidelně posilovat, ale nemůžu říct, že by to byla zábava, spíš povinnost, aby můj zadek nenabyl gigantických rozměrů.
http://admin.ski-max.cz/files/uploads/damskelyze/texty/1.jpg

4. Adrenalin
Ne nadarmo se říká, že adrenalinové sporty jsou droga. Ráda bych si jednou skočila s padákem, nebo třeba bungee jumping. Miluju rychlou jízdu, ale bohužel na to, abych řídila sama mám svůh život moc ráda, takže si jí raději užívám na sedadle spolujezdce a úplně nejlíp na motorce. Miluju horské dráhy a proto při jakékoli příležitosti objíždím zábavní parky v Evropě. Jediný adrenalin, který nemám ráda je, když čekám na výpis z účtu po nákupní horečce, nebo na účet za telefon =D.
5. Oblečení a boty
Jak jinak- jsem přece ženská, i když jsou dny, kdy si vyzkouším dvoje kalhoty a při pohledu na svůj zadek nacpanej v těsných džínách se mi zvedne kufr, nebo ještě hůř, pokud ho nenarvu do své obvyklé velikosti. Naštěstí jsou i dny, kdy nakupuju jak neřízená střela a pak mé srdce upřímně plesá. Moje bankovní konto bohužel nikoliv. Ale nejsem žádná panička, která se nosí ve značkách a razím si heslo- čím levnější, tím lepší. Nepohrdnu ani hadříky z druhé ruky, pokud stojí za to. A pokud na tento článek zavítá opačné pohlaví a rádo by vědělo, proč tolik žen ujíždí na botách, prozradím Vám malé tajemství. Do bot se vejde každá!! Hubená a tlustá. To samé platí o špercích a kabelkách. Proto jimi žádná nikdy nepohrdne. Pamatujte si to! ;)

6. Četba
Miluju knížky. Poslední dobou jsem toho moc nepřečetla, nepočítám-li stohy bichlí pro nelékařské zdravotnické obory. Mám ráda fantasy a tajemno, stejně jako v seriálech. Nejsem fanda elektronických knih, ale nejsem milionář a moje spotřeba knih by si vyžadovala další místnost jenom na knížky, takže je to úsporné řešení jak pro peněženku, tak pro prostor, protože zdejší knihovna je pro mojí potřebu až moc chudá.
http://marketmybook.in/wp-content/uploads/2013/05/books13.png

7. Sex
Prosím neberte pořadí, ve kterém tyto kratochvíle uvádím jako žebříček hodnot, to opravdu ne. Tuhle velice milou položku bych ostatně mohla zařadit jak do sportu, tak do adrenalinu, ale myslím, že si zaslouží vystupovat samostatně. Dřív jsem razila názor, že sex bez lásky není to pravé, bohužel jsem od této idylické a naivní představy upustila a užívám si nezávazně, jakmile je to jen trochu možné. Ale i přesto se někde hluboko ve mně ukrývá romantická dušička, která stále doufá, že potká svého vysněného prince. Ale řádění má momentálně naprostou přednost =P.
http://www.visario.cz/fotky25850/fotos/_vyr_951019-1.jpg
8. Tanec
Miluju ho! Neexistuje lepší uvolňovač stresu a napětí. Rozhodně nepatřím k těm, kteří potřebujou alkohol, aby se odhodlali jít na parket, ale trocha nikdy neuškodí =D. Tančím všude- doma, ve sprše, u plotny, někdy i v MHD =D. Tanec je lék pro nemocnou duši. A to ta moje rozhodně je ;).
9. Špatnosti všeho druhu
Ano, ano. Všechno se má jednou zkusit. Až na tvrdé drogy! (V tom jsem zásadová). Jsem mladá a užívám si studentského života, takže alkohol rozhodně neberu jako sprosté slovo. Miluju výzvy a ráda soutěžím, takže se nechám snadno vyhecovat. O tom život přece je!

10. Psaní a kreativita všeho druhu
Jak zde můžete vidět, ráda píšu, i když to nejde úplně na povel. Ráda sama době slibuju, že budu psát pravidelně a slibuju to svým blogovým čtenářům už asi 7 let, co bloguju, ale nikdy to nedodržím. Potřebuu podnět- můzu. Nejlíp se mi píše, když jsem šťastná, nebo naopak úplně v prdeli. Což naprosto jasně poznáte, kdykoli si ode mě něco přečtete.
Moje kreativita ale nezná mezí. Občas maluju na trička, vyrábim náušnice z FIMA a sem tam se pustím i dojedlého umění. Ráda pro někoho peču narozeninové dorty. V ničem nejsem dokonalá, ale baví mě to a to je hlavní!
Vypadá to, že na dislikes vememe hopem, jelikož se tím velice nerada zaobírám.

11. Vím, že jich mělo být jen deset, ale přece bych nemohla zapomenout na to nejdůležitější. Na lidi, které miluju. Mojí maminku a tátu, kteří by za mě i dýchali a na moje kamarády, bez kterých bych neměla důvod být dál na týhle malý poťouchlý planetě. Doufám, že na tenhle blog nikdo z nich nikdy nenarazí, ale kdyby.. Děkuju za to, že jste a že mě máte rádi přesto, ne za to, jaká jsem.

DISLIKES

1. Drby
Ach ano, přistihli jste mě při lži. Kdo by neměl rád drby =P. Člověk je prostě naprogramován ke sdílení skandálních informací z druhé ruky a chcete-li, aby se o vašem tajemství dozvědělo co nejvíc lídí, nezapomeňte dodat: "Nikomu to neříkej." Ovšem zábava je to jen tak dlouho, dokud se netýkají nás. To už je věc jiná!

2. Zkouškové období
Perioda plná stresu, nespavosti, přesycenosti kofeinem a sebevražedných sklonů. Hrdě se poplácávám po zádech, jelikož jsem už dvě taková ve zdraví přežila.

3. Kocovina
Joooo už je to tak. Už nejsme nejmladší a když se party trochu zvrhne, musíme druhý den nést následky. A bude to jen a jen horší.

4. Menstruace
Neofrňujte se! Je to normální přirozená věc a co si budem povídat- nikdo í nemá rád. Dokonce ani muží, jelikož jim dost často brání ve vykonání jejich rozmnožovacích pudů, nemají-li v tomtoohledu svolnou samici =P.

5. Kalorie
To jsou totiž takoví malí skřítci, co se Vám v noci vloupávaj do šatníku a přešívají oblečení na menší. No nebyl by bez nich svět veselejší? =P

6. Nuda
Nesnášim ten pocit, že vážně nemám co dělat. To je pro mě snad ten nejhorší trest ze všech. Naštěstí jsem člověk vynalézavý a velice družný, takže si vždycky nějakou zábavu obstarám =P.

7. Odmítnutí
Ego je zákeřná věc a to moje je i přes všechnu mou nedokonaost dost vysoké a s odmítnurím se smiřuje hooodně špatně. Ať už se jedná o cokoli.

8. Promiskuita
Mor, který mě jednou sežere zaživa. Jestli na to někdy někdo vynalezne lék, budu první zákazník.

9. Dějiny a matika
Což je hlavní důvod toho, proč jsem skončila na zdravotní škole.

10. Prázdná peněženka.. a lednička

Mějte se a smějte se ;)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 22. srpna 2013 v 7:35 | Reagovat

Taky ráda vařím. Začalo to sice tím, že jsem musela jinak bych se nenajedla, ale začlo mě to strašně bavit.
Někdy bych chtěla jet na takové mega housenkové dráze nebo jak se tomu říká, musí to být super.
Taky nemám ráda menstruci a prázdnou ledničku xD.

2 beautiful-sick-mind beautiful-sick-mind | Web | 22. srpna 2013 v 12:30 | Reagovat

=D to je super, že se shodnem =D a s tim vařením jsem začala úplně stejně jako ty =D na koleji je bída =D

3 megiiiii megiiiii | Web | 27. srpna 2013 v 0:46 | Reagovat

Děkujeme moc za krásný komentář :)))))
Jinak k článku - zdáš se být dost v pohodě :D upřímně obdivuju že se dokážeš odvázat a užít si sex bez závazku, já na to prostě ty koule nemám...
Další věc co nemám je partner nebo kamarád k tomu určený takže...... :D

A alkohol, je fajn :D akorát se občas stane že mi alkohol zatají určitý části večera a to je pak průšvih! :D

4 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 27. srpna 2013 v 1:06 | Reagovat

Dobře, ráda se spřátelím :), jenom to zatím u mě nebude vidět, protože ještě nemám menu -_- xD.

5 beautiful-sick-mind beautiful-sick-mind | Web | 27. srpna 2013 v 1:51 | Reagovat

[3]: Megiiii taky jsem na to hodně dlouho naměla žaludek, ale prošla jsem si tolika nepovedenými vztahy, které mi naprosto znechutily pohled na vztah jako takový. Člověk má své potřeby, které se za nějakou chvíli naučí uspokojovat i jinými způsoby.
Co se týče alkoholu, tak jsem s ním doposud takový problém neměla. Okno jsem snad neměla nikdy a zvracela jsem díky němu jednou. (Hrdě se plácám po rameni xD)
Jinak mě moc těší, že mě považuješ zbytek mých zájmů za "v pohodě" =D to člověka potěší i uklidní zárověň ;)

6 beautiful-sick-mind beautiful-sick-mind | Web | 27. srpna 2013 v 1:52 | Reagovat

[4]: Jasňačka =)) děkuji ;)

7 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 29. srpna 2013 v 0:01 | Reagovat

[6]: Není zač :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama