Vybíravost je schopnost odolat pokušení v nadějí, že později přijde něco lepšího.

Five places you want to visit

1. září 2013 v 19:59 | beautiful sick mind |  30 day challenge
Jenom pět? Kdybych měla nepřeberné množství financí, obcestovala bych celý svět! Jako tenhle týpek:


Pro mě je tenhle chlápek neskutečnej frajer a zdroj inspirace. Živý důkaz, že to opavdu jde! =))
Ale zůstaňme nohama pevně na zemi. Takže kam bych se úplně nejradši podívala v dohledné době? Zde je mých TOP 5 ;)

1. Egypt- momentálně je to trochu nedosažitelné přání, pokud nechci dostat při nejmenším kulku do prdele. Ty jejich nepokoje mi kazí plány! Chtěla bych vyrazit do pouště na zádech velblouda, zahaléná tak, že mě nepozná ani vlastní máma! =P A to ani nemluvím o majestátních pyramidách a sfingách! Tohle se prostě musí alespoň jednou v životě vidět! =)
2. Anglie- návštěvu tohohle státu plánuju co nejříve to půjde. Spousta z mých kamarádů se sem vydalo pracovně i za studii a nikdo si nestěžoval. Ba právě naopak. Navíc angličtina je jediný jazyk, který ovládám na úrovni, se kterou se dokážu docela obstojně domluvit. Já se prozatím chystám jen na prohlídku památek a samozřejmě nějaký ten shopping, ale kdo ví? Třeba mě okouzlí nějaký fešný angličan s naprosto nejsvůdnějším přízvukem, který znám a budu mít o důvod víc, proč se do Čech nevracet ;)

3. Řecko- Konkrétně na Zakynthos - želví ostrovy. Letos v létě se tam vydal můj taťka se svojí přítelkyní a tak nádherné fotky jsem už dlouho neviděla. Nádherné, průzračné, tyrkysově modré moře a obří karety, proplouvající všude kolem. Plavání na otevřeném moři a přístup do přírodních jeskyní. No kdo by tohle nechtěl zažít na vlastní kůži?

4. Japonsko- Tohle je pro mě naprosto odlišný svět. Něco vzdáleného a nepoznaného. Jiná kultura stavby, jídlo, písmo. Nic, co by se podobalo tomu, co je mi od malička důvěrně známé.

5. A jako posledního vysněné místo jsem vybrala Thajsko. Opět země, která je pro mě hrozně přitažlivá už jen tím, jak je odlišná. Určitě tam někdy zavítám =))

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mojetemnejsistranka mojetemnejsistranka | 1. září 2013 v 20:31 | Reagovat

Třeba se zadaří. Já jsem vždycky cestovala ráda, ale nikdy mě to netáhlo za hranice Evropy - a lup, už mám na kontě slušný kus Asie. A pozvání na Nový Zéland ;) a chtěla bych jednou navštívit Madagaskar a pozorovat fosy.

2 beautiful-sick-mind beautiful-sick-mind | Web | 1. září 2013 v 21:25 | Reagovat

Zéland jsem tam chtěla nejdřív napsat místo Thajska, ale nemohla jsem se rozhodnout xD a ten Madagaskar je výbornej nápad, jenom nevim, jak bych se sžila se vší tou hmyzí havětí xD

3 mojetemnejsistranka mojetemnejsistranka | 1. září 2013 v 22:19 | Reagovat

Mě hmyzáci nevadí, spíš naopak :) ale je fakt, že zobat celé týdny antimalarika by mě vytáčelo do ruda.

4 beautiful-sick-mind beautiful-sick-mind | Web | 2. září 2013 v 1:13 | Reagovat

Tak, tak =P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama