Vybíravost je schopnost odolat pokušení v nadějí, že později přijde něco lepšího.

Tatínkové k sežrání xD

20. září 2013 v 20:28 | beautiful sick mind |  Blah, blah
Nerada se chlubím cizím peřím, ale když jsem tohle našla dneska na FB, nemohla jsem se o to nepodělit. Smála jsem se jako smyslů zbavená! Enjoy! =))

Měla k nám včera nečekaně přijít návštěva, v ledničce vymeteno, a tak jsem poslala svého muže do Tesca nakoupit. Povídám: "Drahý, v kuchyni máš lísteček, co máš koupit." a šla jsem si po svém. Sedl do auta,odjel a za 15 minut telefon: "Prosím tě, jak mám koupit 250 gramů hladké mouky?" Místo lístku s nákupem velkým jako kráva mi sebral recept na buchtu, který jsem měla položený u počítače a jel podle toho nakupovat!

Mě pobavil, když mi "ukradl" ve sprše peelingový sprchový gel (byl línej si dojít pro svůj) a povídá: "Prosím tě, jak to tady máš dlouho? Dyť je v tom nějakej písek nebo co, to je zkažený, ne?"

Můj syn byl na podzim se svým tátou na víkendu v horách. Přijeli a já se ptám, co to má syn na sobě? Tatínek, že prý jsem mu asi koupila nový tepláky, ne? Synek běhal celý víkend venku v pyžamových kalhotách.V čem spal, to netuším.

Je to už dávno, dcera byla v jeslích. Tatínek ji šel konečně poprvé vyzvednout. Řekla jsem mu "Jitka má kyblíček". Pro nás ženský je samozřejmé, že se jedná o značku na šatničce. Co myslíte, že hledal? Ano, samozřejmě hledal kýbl, ve kterém má dcera oblečení. Není to poklad?

On je pečlivý, přesný matematik, ale je třeba naprosto přesně nazvat položku, kterou chcete koupit, protože jinak nepřinese nic. Tak třeba "Šlehačku neměli". A já na to: "Neměli? A koukal ses tam vedle jogurtu?"On: "Jo, koukal, ale neměli. Měli tam 12% a 18% smetanu ke šlehání, ale šlehačku NE! A nedělej ze mě blbce!"

Vrcholným kouskem bylo "Kup mi vložky". Napsala jsem mu na lístek "Libresse, oranžový obal, na kterém mají vpravo dole 5 hvězdiček a z toho 3 jsou plné a 2 vpravo jen obrysy". Jenže! V té době se zrovna u těchto vložek měnili obal: byl skoro stejný,jen těch hvězdiček tam najednou udělali místo 5 jen 4. No a byl v prdeli! Volal mi z Delvity, vztekal se u regálu do telefonu na celé kolo, ať mu řeknu "přesný název těch vložek" - ale ten já si samozřejmě nepamatuju, tak jsem ho požádala, ať mi PŘEČTE ty názvy, a tak začal nahlas do telefonu slabikovat "Libresse, Ultra Fit and Slim, Libresse....."Já už ani nevím, co přinesl, ale myslím, že zákazníci i prodavačky v Delvitě měli tehdy docela veselé odpoledne. A můj muž mi řekl, že už mi nikdy vložky kupovat nepůjde.

Můj muž jen tak mimochodem povídá: "Já jsem ani nevěděl, že máme pračku se sušičkou!" Já na to: "No to teda nemáme." On: "No to je divný, já jsem vypral prádlo a když jsem ho vyndal, tak bylo suchý! No ale stejně jsem ho pověsil na balkon, aby doschlo!!!" Ano, prádlo bylo suché, protože nepustil vodu! Pračka tudíž neprala, on vyndal ty svý smradlavý a špinavý fusekle a ještě je pověsil na balkon!

Já jsem nedávno mého drahého nachytala, jak utírá prach na televizi svýma ponožkama. Na můj zděšený výkřik reagoval slovy:
"No co, stejně se budou prát!"

Můj muž jel jednou na služebku a místo sprcháče si vzal můj kondicionér na vlasy. Když jsem se ptala, co s ním dělal, tak prý myl (i vlasy). Prý mu bylo divný, že to nepění, ale asi prý nějaká novinka...

Můj muž miluje ty sladké čokoládové kokosové tyčinky, oplatky,banánky v čokoládě atd. Při nákupu v Kauflandu ukládáme všechno do tašek páté přes deváté a doma to vyklopíme a uklízíme, kam patří. Manžel iniciativní jal se vybalovat nákup a své zamilované tyčinky si odnesl do svého šuplíku. Jenže se mu k těm dobrotám přimíchala i jedna malá náhradní kostka do WC, co se dává do obalu a zavěsí v záchodové míse. Večer u televize slyším jako vždy typické rozbalování a šustění, křupnutí, cucání a najednou vyskočil z pohovky, rozsvítil a zařval: "Fuj,co to dělají za hnůj, zase nějaká inovace...". No zkrátka, mlsný jak pes a už neví, co by sežral.

Byla jsem v porodnici a chtěla jsem po manželovi koupit balení neperlivé vody, prsní vložky a toaletní papír. Dostala jsem balení minerálky, odličovací tampóny a papírové kuchyňské utěrky...

Uvařila jsem hrachovou polévku, dojedli jsme jí a já jsem napustila vodu do hrnce, aby se odmočil. Druhý den jsem přišla z práce později než manžel a ptala jsem se, jestli má hlad. Odpověděl, že dojedl tu polívku...

Muž jel výjimečně do práce autem. Stál u semaforu, tak chtěl využít čas tak, že si koupí noviny. Rychle vystoupil z auta, šel ke stánku s novinama a najednou vidí, jak kolem jede tramvaj, kterou běžně jezdí. Tak se za ní rozběhl a dojel s ní do práce... Když šel z práce, vzpomněl si, že jel autem a auto nikde! Tak volal na policii, že mu ukradli auto...a policajti říkali: "Tak to jste byl vy, kdo nechal to auto na křižovatce???"

Manžel jel na služebku do Francie. Ptal se mě, co bych chtěla přivézt jako dárek. A protože si radši oblečení, parfémy a šminky kupuju sama, tak povídám: "Třeba nějakou masku na obličej." Ráno před odjezdem mě budí:" Prosím tě, jaký máš číslo obličeje???"

Včera jsem koupila chlebové placky Pita. Dala jsem je do zásobníku na chleba a když můj muž opět prolézal kde co, aby něco zbaštil, přišel za mnou s těmi plackami a ptá se: "Je tohle k jídlu?" No a já, právě v dobré náladě mu říkám: "Ne, to je nový toaletní papír." A on odpověděl: "Tak proč to je mezi chlebem?"

Já jsem včera pekla rebarborový koláč, ruce opatlané od těsta a zapomněla jsem si vystříkat plech takovým sprejem místo vymazání. No a s těma zapatlanýma rukama říkám manželovi: "Mohl bys mi, prosím Tě, vystříkat pekáč?" Jeho překvapený výraz vidím ještě teď a když se mě zeptal s mrknutím oka:
"Teď? Když děti ještě nespí???"
No nejsou sladcí? U mě jednoznačně vede polívka, kyblíček a auto na křižovatce xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mojetemnejsistranka mojetemnejsistranka | 21. září 2013 v 11:19 | Reagovat

XD XD XD dusím se smíchy :D to je fakt roztomile ze života! A ten závěrečný obrázek :D muž v domácnosti - biohazard! :D
no.. nějak je mi lehce trapně, že spousta z těch věcí by šla aplikovat za mě, zatímco můj blázen na útěku (narozdíl ode mě) umí vařit, prát a šít.. možná bych si ho měla vzít za ženu ;)

2 beautiful-sick-mind beautiful-sick-mind | Web | 21. září 2013 v 12:01 | Reagovat

Jsem ráda, že ses pobavila stejně jako já =D
je pravda, že kolikrát jsou na tom chlapi s praktičností mnohem líp než my ženský.
A jestli máš svého vyvoleného tak šikovného, tak neváhej a ber ho pod čepec, než veme roha! =D

3 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 21. září 2013 v 22:32 | Reagovat

xDDDDDDDDDDDD vždycky když si to čtu, tak mám špatné tušení, že jsem asi chlap xD.
To stou šlehačkou s emi stalo, když mi bylo 5 a šla jsem poprvé nakupovat "šlehačku tam neměli jenom smetanu ke šlehání! -_-" xDDD
A to, že jsem pověsila nevyprané prádlo se mi stalo už taky xD.
Jinak něco podobného s autem se stalo našemu řediteli ze základky. On ho nechal zaparkované před divadlem a jel domů autobusem xD.

4 beautiful-sick-mind beautiful-sick-mind | Web | 22. září 2013 v 1:19 | Reagovat

No aspoň ho nenechal na křižovatce =D já jsem zas šla jako malá koupit prášek do pečiva, kterému máma vždycky říkala PrDoPeč. Paní v krámě na mě koukala, jak vyjevená, cože to po ní chci..

5 malaika-hatia malaika-hatia | Web | 22. září 2013 v 11:45 | Reagovat

To je dokonalý. :D :D :D
U nás tatínek jednou vypil celý natěšený tonic, který stál na stole a ona v tom byla týdny stará voda na kytky..
A já mám zase historku podobnou šlehačce, když jsem měla koupit solamyl a oni ho prostě neměli, byl tam jenom nějaký naturamyl. :D Jak má asi malá holka vědět, že je to to samý.. :/ :D

6 beautiful-sick-mind beautiful-sick-mind | Web | 22. září 2013 v 13:26 | Reagovat

Ten tonik mě pobavil xDDD a máš pravdu.. tyhle nejasný instrukce zmatou kde koho =P

7 piuPIU piuPIU | Web | 11. listopadu 2013 v 14:44 | Reagovat

To je dokonalý :) úplně mi to připomíná našeho tátu. Ten když vařil špagety, tak dal celý balení do toho nejmenšího hrnce co s nejmenším množstvím vody a samozřejmě to nemíchal, takže vzniknul jeden dlouhej, tlustej, slepenej špagetovej had. O nakupování ani nemluvím - kuchyňský utěrky místo hajzlpapíru byly běžný, biopotraviny který nikdo z nás nepotřeboval, místo aviváže tekutej prací prostředek, místo alobalu potravinová fólie... atd atd.
A utírání prachu fuskama je ještě fajn, náš pantáta do špinavýho prádla smrkal. Mě se z toho chtělo blejt, mamka jenom plakala nad krajkovýma kalhotkama a zasoplenýma halenkama...

8 Beautiful sick mind Beautiful sick mind | Web | 12. listopadu 2013 v 0:02 | Reagovat

Asi bys měla na blog napsat svou vlastní story o vašem taťkovi =D mysli, že by si ho zasloužil =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama