Vybíravost je schopnost odolat pokušení v nadějí, že později přijde něco lepšího.

Three things you want to say to different people

14. září 2013 v 10:49 | beautiful sick mind |  30 day challenge
Mamince- Jsi pro mě nejdůležitějším člověkem na celym tomhle prašivym světě. Udělalas pár chyb. Hodně velkých chyb, které ublížily mně i tátovi. Ale kdo jsem, abych tě soudila? Každý dělá chyby a ani ty nemůžeš být neomylná. Jen mě mrzí, jak moc na tu svou doplácíš. Jen ti chci říct, že budu stát za tebou, ať se stane cokoli. Mám tě ráda mami.

Tatínkovi- I když jsme k sobě nikdy neměli tak blízko, jako já s mámou, vždycky jsi byl můj hrdina. V mnoha názorech se neshodneme, přesto k tobě vzhlížím a jsi můj životní vzor. Hrozně mě mrzí, že nikdo, kromě mě nevidí, jak moc se snažíš a jak moc se pro mě obětuješ. Proto ti chci říct, že já to vím! A vážím si toho, opravdu.

Ouč to je hodně sentimentální, co? Tak to zkusím trochu odlehčit mou poslední zprávou.

Radušce- Sereš mě! xD Fakt, že jo! Celý prázdniny ses pořádně neozvala. Kálíš na mě jak na placatej kámen a já si zbytečně plácám plíce pokaždý, když ti zkoušim psát s nadějí, že možná odepíšeš dřív než za tři dny. Ty to prostě nechápeš, viď? Nemysli si, že mi není jasný, jak to dopadne až dokončíme školu. Každá se rozprchneme do jinýho koutu země a bude to úplně stejný jako teď o prázninách. Už o tobě neuslyšim.
Jestli si to jednou přečteš, neber to prosím nijak zle. Jen chci, abys věděla, jak to cítím. A taky chci, abys věděla, že jsem nikdy neměla k žádný kamarádce tak blízko, jako k tobě! Jsi pro mě moc důležitá. A jsem vděčná za každou chvíli strávenou s tebou. Je to jako mít sestru, kterou jsem nikdy neměla. A za to ti děkuju.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mojetemnejsistranka mojetemnejsistranka | 14. září 2013 v 18:32 | Reagovat

Vyřčeno, nebo nevyřčeno? :)

2 beautiful-sick-mind beautiful-sick-mind | Web | 14. září 2013 v 22:52 | Reagovat

Three things you want to say.. takže nevyřčeno, ale myslím, že oni to vědí ;)

3 mojetemnejsistranka mojetemnejsistranka | 15. září 2013 v 8:43 | Reagovat

Však někdy není zapotřebí slov ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama