Vybíravost je schopnost odolat pokušení v nadějí, že později přijde něco lepšího.

Just another broken heart

28. října 2013 v 20:50 | beautiful sick mind |  Real story
"Já vím přesně, co chci, jen ještě nevím kdy a kde." Ta věta mi zní v uších pořád od té doby, kdy ji vypustil z pusy. V ten moment se totiž rozsvítila má varovná antivztahová kontrolka. Navzdory očekávání jsem se ji bohužel rozhodla ignorovat.

Za svůj život jsem udělala hodně špatných věcí, na které nejsem hrdá. Lhala, podváděla, měla sex na jednu noc, spala s někým, koho jsem sotva znala. Ale ničeho z toho nelituju. Byla to zkušenost.
Jediné, čeho opravdu lituji je každé "miluji tě", které jsem kdy vypustila z pusy. Protože to nikdy nebyla pravda. Za celý svůj život jsem opravdu milovala jen jednou a nikdy jsem nedostala šanci ona dvě slova vyslovit nahlas. Pořád se učím žít s tím, že jsem si nechala jediného člověka, kterého jsem kdy doopravdy milovala, proklouznout mezi prsty.

"Hrozně mě mrzelo, jak jsem musel minule vypadnout tak narychlo." vyhrkne na mě odhodlaně a mě nenapadá nic lepšho než: "Proč?".
"Protože jsem v tom spěchu na něco zapomněl."
"A na co? Tady nic nezůstalo." snažím se z toho stupidně vykroutit, i když je mi naprosto jasné, co bude následovat.
"Zapomněl jsem ti dát pusu."
Pane bože, pane bože! V hlavě mi víří myšlenky tak rychle, až připomínají neutichající včelí roj.
"Myslíš, že to bude divný?"
Co mu mám na tohle asi odpovědět? Jasně, že to bude divný!
"Já nevím."

Připadám si jako by mi právě ochrnul mozek. Tupě na něj zírám a čekám na jeho reakci. Konečně mu dochází, že žádná další odezva z mé strany nepřijde a opatrně se mě pokouší políbit. Nebýt mojí momentální obrny nejspíš bych ho odstčila, ale namísto toho se mu poddávám a dostavuje se neskutečně uspokojující pocit, jaký jsem nezažila tak dlouho. Naposledy s NÍM. Všechno je špatně!

"Pane bože. Ještě, že je tady taková tma." vyjede ze mě najednou a v duchu se ptám sama sebe, proč jsem too řekla nahlas.
"Nechceš mě vidět?" ptá se mě zaskočeně.
"Ne to ne, jenom nechci, abys viděl jak se červenám." teď vypadám jako ta nejcudnější holka na světě, která se červená, protože právě dostala první pusu. Ve skutečnosti je to proto, že se stydím přiznat, že pět minut po tom, myslím na jiného.
"Už budu muset jít do práce."
"Pravda. Tak já tě půjdu vyprovodit." vyhrknu možná až moc nadšeně.

Potřebuju teď být chvilku sama, protřídit si myšlenky. Zjistit, co se to tu právě zrovna stalo a proč se to vlastně stalo..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 heartsamess heartsamess | Web | 29. října 2013 v 21:17 | Reagovat

Silné.
Ale vím o co jde. Tři roky jsem chodila s člověkem, kterého jsem nemilovala. To by se ještě dalo pochopit - kdybych celé ty tři roky nemilovala jeho nejlepšího kamaráda.

2 neverbeanother neverbeanother | E-mail | Web | 30. října 2013 v 21:28 | Reagovat

Že by nová lovestory? A být s někým koho člověk nemiluje stejně nemá smysl, ale ne vždy to jde vyřešit tak rychle. Přeju úspěšné třídění myšlenek, pokud máš v hlavě občas takový chaos jako já bude to asi záhul :-D

3 Beautiful sick mind Beautiful sick mind | Web | 1. listopadu 2013 v 11:25 | Reagovat

Já mám v hlavě mexickej guláš =D takže to bude sakra těžký, ale snad to nějak zmáknu.
A love story, těžko říct ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama