Vybíravost je schopnost odolat pokušení v nadějí, že později přijde něco lepšího.

Three confessions od your choice

16. října 2013 v 3:58 | beautiful sick mind |  30 day challenge
Myslím, že se tu s něčím nechvalným přiznávám každou chvíli, ale budiž. Je-li to můj dnešní challenge úkol, pokusím se vymyslet něco obzvlášť pikantního.

Když mi bylo 14, kradla jsem s kamarádkama u vietnamců dámská tanga =D. Dobře, tohle není nijak šokující, ale přišlo mi to celkem vtipný. Do dnes vydím tu doběla naštvanou vietnamku, jak drží jednu z mých spolupachatelek za vlasy a řve ní něco vietnamssky. I když jsem se tomu hrozně smála a směju se tomu v podstatě dodnes, vždycky jsem kvůli tomu měla hrozně černý svědomí a nemůžu se zbavit pocitu, že jsem se k tomu tehdy neměla nechat dotlačit. Od tý doby jsem už nikdy nic neukradla. Jsem na to asi moc velká poctivka, nebo sralbotka.

Podvedla jsem svého bývalého přítele. Ne jednou, ani dvakrát. Hrozně se za to stydím a nikdy jsem mu to nepřiznala. Cítím se kvůli tomu jako ten největší a nejpodřadnějšíí tvor na světě. Vždycky jsem si ukazovala prstem na lidi, kteří podvádí a jenom z toho pomyšlení, že je někdo něčeho takového schopen, mi naskakovala kopřivka. No, časy se mění. Lidi taky. Já jen doufám, že to bylo poprvé a naposled. Osobně tomu z celého srdce věřím, ale taky se držím hesla "nikdy neříkej nikdy". Člověk se občas dostane do situací, kdy i zdravý rozum selhává.

A poslední, snad ne tolik pobuřující, přiznání. Nejspíš jsem se zamilovala do kamaráda. Nechci si to přiznat, protože si nechci dovolit, aby to byla pravda. A proč vlastně? Protože je malej a hubenej a já bych si vedle něj připadala jako obří stolkilová machna. No nejsem já dement? Proč jenom musím být jedna z těch obětí názoru okolí? Proč mi na tom tak záleží? Navíc mám pocit, že ještě nemám právo se znovu zamilovat. Ještě jsem nedokončila proces truchlení nad předchozím nepovedeným románkem. Na to, jak krátce trval, mě zasáhnul víc než většina dlouhodobých vztahů, které mu předcházely.

Uf a je to. Cítím se teď nějak.. obnaženě. Ale asi to tak má být.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mojetemnejsistranka mojetemnejsistranka | 16. října 2013 v 21:10 | Reagovat

Dobře Ty. Cítíš se líp? Prý se člověku po přiznání uleví :) Ale myslím, že v pohodě. Málokdo ve čtrnácti neudělal žádnou gauneřinu (i kdyby jen tak ze srandy, aby se vytáhl před kamarády..). K bodu 2 - ano, "never say never". To už jsem zažila tolikrát.. trochu pak trvá, než se člověk srovná s porušením sebou určených pravidel. ..a k bodu 3 - třeba by nebylo tak zle :) hlavně kdyby to klapalo ;)

2 Beautiful sick mind Beautiful sick mind | Web | 16. října 2013 v 22:20 | Reagovat

No nevím, jestli se cítím líp, každopádně jsem ráda, že jsem to pustila na virtuální papír, člověk si potom hned dokáže líp utřídit myšlenky.
Jen mám z toho teď takovou malou depku.. =(

3 mojetemnejsistranka mojetemnejsistranka | 17. října 2013 v 0:12 | Reagovat

To je v pohodě, já taky.. zas jsem se, debil, nechala inspirovat.
Ale nedepči. Věřím, že se aspoň něco z toho obrátí v dobré. Právě díky "hlavoventilaci" a urovnávání myšlenek.

4 Beautiful sick mind Beautiful sick mind | Web | 17. října 2013 v 7:33 | Reagovat

Snad máš pravdu, začínám mít pocit, že nic z toho, co se mi za poslední semestr stalo není správně..

5 neverbeanother neverbeanother | E-mail | Web | 17. října 2013 v 8:32 | Reagovat

Asi každý když byl malý (nebo mladší) ukradl nějakou pitomost-ale taky na to nejsem zrovna dvakrát pyšná, i když to byla prkotina. :-D Teď bych už nevzala nic, kradení nesnáším. Co se týče druhého přiznání, cením si tvé upřímnosti, vím že není lehké něco takového o sobě napsat a tím si to vlastně úplně připustit. Já nevěru odsuzuju, ale zároveň s tebou souhlasím, taky věci se prostě někdy přihodí a lidi prostě dělaj chyby, rozhodně tu nebudu moralizovat :) A k poslednímu bodu, asi bys na sebe neměla být tak přísná. Mně taky vždycky strašně záleželo na tom, co si o mně okolí myslí. V poslední době už to tak ani není, poznala jsem totiž, že i kdybych se rozkrájela, stejně se vždycky najde někdo kdo na mě bude házet špínu nebo mě nesnášet. Tak si rychle odtrp ten románek ať třeba může začít nový :-) jsem na to zvědavá.

6 Beautiful sick mind Beautiful sick mind | Web | 17. října 2013 v 13:29 | Reagovat

[5]: Tý jo, moc děkuju za názor, hodně si toho cením ;) =)
Je fajn vidět, že ostatní jsou na tom třeba podobně, nebo se alespoň snaží pochopit, proč se to vůbec stalo.
Nechci se nijak ospravedlňovat, nevěra je hnus, ale zase si říkám, že kdyby v tom předchozím vztahu bylo všechno v pořádku, asi bych k tomu neměla důvod..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama