Vybíravost je schopnost odolat pokušení v nadějí, že později přijde něco lepšího.

Bouřlivý rok

30. prosince 2013 v 1:08 | beautiful sick mind |  Témata týdne
Snad za to můžou erupce na Slunci, či konec světa, který se nekonal, ale tenhle rok byl nacpaný událostmi až k prasknutí. Tak se na to podívejme:

Milostný život:

Počet kopaček, které jsem rozdala: 1
Počet kopaček, které jsem dostala: 1
Počet mužů, se kterými jsem se náhlém mozkovém zatmění sexuálně sblížila: 8
Počet žen, se kterými jsem experimentovala: 2
Počet nově navázaných vztahů: 1

Tedy stručná rekapitulace. Rok a půl jsem se pachtila ve vztahu, který mě nudil a ubíjel s klukem, kterého jsem nemilovala a následně 3 x podvedla. Pokaždé s jiným. Poté, co jsem se do toho posledního zamilovala jsem se s ním konečně(!!) rozešla. Následné kopačky mi rozmasakrovaly mozek na fašírku a tak jsem se zůčastnila švédksé trojky s nejlepší kamarádkou a jejím přítelem. Následně jsem se vyspala s klukem, který mě v nejmenším nepřitahoval s příslibem nezávazného sexu. Poté co odjel do Amsterodamu jsem upadla do sexuální deprivace, kterou jsem si léčila několikadenní masturbací. Po začátku semestru jsem se zbouchala do stavu, kdy jsem se líbala se spolubydlící a tentýž večer jsem se ve sprchovém koutu na koleji vyspala s kamarádem z pátého patra a následně předstírala alkoholovou amnézii.
Následovalo prozření, sypání popela na hlavu do jakých sraček jsem se to dostala a poznání nové lásky, kterou jsem si zcela "logicky" zakázala z obavy, že si tak úžasně milého a hodného kluka po tom rodeu, co jsem prováděla, nezasloužím. Ale zákazy jsou od toho, aby se porušovaly a tak se ze mě ke konci roku opět stala zadaná, uvědomněla, vyřáděná, po uši zamilovaná a o nesmrtelnosti jejího vztahu přesvědčená žena.

Vzdělání a kariéra:

Počet škol, které studuji: 1
Počet do teď dosažených kreditů: 70/180
Počet hodin strávěných na povinné školní NEPLACENÉ praxi: 450 (nepočítám loňskou..)
Počet porozených dětí: (samozřejmě ne mých!): 6
Počet brigád: 1

V kostce. Zdárně jsem se probojovala do druhého ročníku porodní asistence, tudíž jsem se konečně dostala na porodní sál. Porodila jsem 6 zdravých miminek a zažila pocit naprostého psychicko-fyzického vyčerpání, když jsem se pokoušela skloubit praxi, učení na zkoušky v předtermínu a přivydělávání na brigádě, kterou se mi zázrakem podařilo sehnat. Přes den dělám v kavárně a přes noc o víkendu sbírám sklo na místní diskotéce. Zvolila jsem si téma a vedoucího bakářské práce.

Rodina a přátelé:

Počet nových nevlastních sourozenců: 2
Počet nových přátel: 4
Počet návštěv u příbuzných: čím dál méně
Počet osob, se kterými chci zestárnout: 1
Počet dětí, které plánuji: 2

Stručně. Prakticky jsem se odstěhovala do Plzně a domů už skoro nejezdím. Pojem domov pro mě už dlouho neznamená místo, kde bydlí maminka a tatínek. Máma opustila tátu a našla si nového přítele, se kterým se odstěhovala. Já zůstala bydlet s tátou, který si rok na to našel novou přítelkyni, která na mě prakticky nepromluví, ačkoli tvrdí, že mě má ráda a je v podstatě moc hodná, se dvěma dceruškami, oběma rozmazlenými, že je škoda mluvit. Starý byt, který jsem nazývala domovem se dal do pronájmu a táta bydlí u ní. V rodném městě nemám kde spát, protože v jednom bytě je málo místa a v druhé je přeplněno. Proto jsem se rozhodla na stálo zůstat v Plzni a jednoho dne si koupit baráček na hypotéku, kde chci založit rodinu a do sedmadvaceti mít první dítě. Krom toho jsem se seznámila s novými fajn človíčky, se kterými jistojistě ještě zažiju spoustu věcí, se kterými se s vámi ráda podělím =)).

Uuuuuf.. no je to síla, co? Ale aspoň je to ze mě venku. A jaký byl Váš rok?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 David Pavel Bachmann David Pavel Bachmann | E-mail | Web | 30. prosince 2013 v 8:29 | Reagovat

Kdybych ten článek měl brát vážně, řekl bych, že je to docela smutná výpověď mladý, inteligentní holky, který někdo hodně ublížil a ona, protože to chce přebýt, si dál ubližuje sama. Někdy to dočasně pomůže, ale má to v sobě riziko, že to přeženeš a následně neuneseš.
Plánovat počet dětí a věk, kdy je porodíš, je jenom snaha o jakousi normálnost uprostřed vlastního zmatku.
Stejně pořád věřím, že až si jednou hrábneš na dno, změní tě to.
Kdybych ten článek vážně nebral, řekl bych, že mě docela pobavil. Ale vlastně i vyděsil! Kdybych totiž takhle bilancoval já, číslo promarněných hodin by bylo vyšší než je tvé číslo získaných kreditů.
Každopádně všechno nejlepší v roce 2014 a nechť je porozených dětí víc než sexuálních partnerů.

2 Beautiful sick mind Beautiful sick mind | Web | 30. prosince 2013 v 11:03 | Reagovat

[1]: Dokonalá analýza =) cílem toho článku bylo v první řadě pobavit čtenáře, ale přiznávám, že nic na něm není fikce.
Každopádně moc děkuji za názor i za novoroční přání ;)

3 mojetemnejsistranka mojetemnejsistranka | 30. prosince 2013 v 12:13 | Reagovat

Jak tak čtu První Přiznání.. třeba ten poslední vztah nebyl myšlen jako "to si musíš odepřít, protože si to nezasloužíš", ale jako "trpěla jsi dost, tady máš zaslouženou odměnu a lék" :)
Jinak teda klobouk dolů, když zvládáš ještě brigády, od toho jsem musela definitivně upustit :-/ a gratuluji k 6ti dětem :D super pocit, ne?.. já jsem doufala, že se procpu jako "přicmrndávač" na nějakou IVF kliniku a budu si moct nárokovat částečný podíl na vzniku nějakého toho života taky ;) ale co není, může ještě být.
Akorát ty vztahové věci.. hmm.. ale víš co? Mě to bolí i za Tebe, takže by ses teoreticky měla cítit dobře :)

4 malaika-hatia malaika-hatia | Web | 30. prosince 2013 v 12:20 | Reagovat

Nádherné shrnutí :) ani bych neřekla, že je to smutné, jsou to prostě zkušenosti a dovedlo tě to tam, kde jsi teď. A mám takový pocit, že teď jsi alespoň v rámci možností šťastná (snad se nepletu) :).
Takže jen tak dál ;-) a přeju ti, aby byl následující rok v něčem klidnější, v něčem veselejší a ve všem lepší a takový, jaký si ho přeješ. :)

5 Beautiful sick mind Beautiful sick mind | Web | 30. prosince 2013 v 12:46 | Reagovat

[3]: Já to beru tak, že všechno tohle u je za mnou a všechno to lepší přede mnou =) a nemusí tě to bolet, i když je fajn pocit, že i "cizí člověk" s tebou soucítí! =) A přeju ti, aby se ti nějaké to bejbátko ze zkumavky povedlo.. kdo ví, třeba ho pak porodím já =D

[4]: I tak se na to dá pohlížet a ne nepleteš se. Teď je mi víc, než fajn =)

6 piuPIU piuPIU | Web | 2. ledna 2014 v 23:26 | Reagovat

Uch, trochu "depréze" po tom, co jsem si díky tvýmu komentáři přečetla znovu svůj vlastní článek na tohle téma. Ale musím uznat, že poutavá. Někdo prostě má život, díky kterýmu je takovej výčet zajímavej - neříkám, že je to dobře nebo špatně. Za můj rok 2013 by hned první statistiky nabyly hodnot 0,0,0,0,0. Takže tohle není článek jakým bych nadchla :)

7 Beautiful sick mind Beautiful sick mind | Web | 3. ledna 2014 v 10:30 | Reagovat

No.. já doufám, že se příští rok bude taktéž pohybovat v nulových popřípadě v jednotkových hodnotách. Trochu nudy bych teď uvítala.. =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama